Poznaj auta idealne na wakacyjne wojaże!

Data dodania: 06.12.2017


Wiosna idzie wielkimi krokami, a wraz z nią zbliżają się wolne dni świąteczne. Jesteśmy pewni, że będzie to czas przepełniony rodzinnymi wyjazdami, na które zabrać możemy nie tylko całą swoją najbliższą rodzinę, ale również przyjaciół i znajomych. Co będzie nam potrzebne w tym celu? „Tylko” odpowiednio większy samochód. Możesz zabrać ze sobą w podróż psa lub kota i jeszcze będzie dużo miejsca. Jak to możliwe? Patrzysz na swoje auto i zastanawiasz, gdzie to wszystko się zmieści?

Busem na wiosenne ferie w terenie

Odpowiedź jest prosta – możesz wynająć większe i pojemniejsze auto. Jeżeli Ty i twoi towarzysze podróży zdecydujecie, że podzielicie między siebie koszt wynajęcia na przykład dziesięcioosobowego auta – z pewnością wyjdzie koszty będą dużo niższe niż wyprawa w kilka samochodów na drugi koniec Polski. Cała rodzina zapakuje się w naprawdę wygodny i pojemy samochód i już – przepis na udane święta w rodzinnym, dużym gronie jest całkowicie gotowy. Co z wyjazdem na długi majowy weekend? Dlaczego by nie wybrać się w góry z gronem bliskich przyjaciół? A może zaproponować dzieciom, by zaprosiły na wyjazd swoich kolegów ze szkoły lub kółka plastycznego? Warto skorzystać z takiej możliwości! Chcesz pożyczyć auto od sąsiada? Pomyśl o tym, jak to ryzykowny pomysł. W przypadku stłuczki, tylko ty poniesiesz koszty, a dodatkowo stracisz sympatię sąsiada. Bezpieczniej będzie skorzystać z usług takiego miejsca, jak wypożyczalnia samochodów. Dlaczego? To proste chodzi o gwarancję bezpieczeństwa. Samochody przeznaczone do wynajęcia są dostosowane do pory roku, dodatkowo zgodnie z Twoimi potrzebami mogą zostać one wyposażone w nowoczesne foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy czy łańcuchy na koła – jeśli podróżujecie zimą. Czy sąsiad zapewni Ci takie wyposażenie auta? Nie wydaje się nam! Otrzymasz też samochód, który był regularnie serwisowany, i przez to o wiele mniej podatny na awarie.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Mikrobus albo rodzinne auto z wypożyczalni

Wygląd owszem, ma niebagatelne znaczenie. Jednak w przypadku wynajmu dużych, rodzinnych aut liczy się przede wszystkim funkcjonalność i bezpieczeństwo podróży. Jeżeli dla Twojej rodziny lub znajomych priorytetową kwestią nie jest ilość miejsc w samochodzie, przydatny może okazać się duży bagażnik, ograniczony poziom spalania i wyposażenie w nawigację GPS. Wypożyczalnia samochodów daje Ci możliwość dobrania takiego dodatkowego wyposażenia.

Odwiedzając takie miejsce, jak wypożyczalnia aut, możesz dosłownie przymierzyć się do samochodu i sprawdzić czy na pewno będzie on dla Ciebie odpowiedni. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji, nie tylko ty chcesz wynająć samochód na swoją wymarzoną i długo wyczekiwaną podróż.

Fado