Wynajem długoterminowy Szczecin

Data dodania: 29.07.2019


Wynajem długoterminowy oznacza wynajęcie samochodu na okres dłuższy niż 15-31 dni (w zależności od wypożyczalni). Tą ofertę stworzono głównie dla firm, które nie mają własnej floty pojazdów – często jest ona porównywana do leasingu operacyjnego. Zarówno leasing operacyjny jak i wynajem długoterminowy można odliczyć od kosztów uzyskania przychodów w przedsiębiorstwie. Dlatego to idealne rozwiązanie dla firm, które nie dysponują budżetem na własną flotę.

Gwarancja stałej ceny

Długoterminowe wypożyczanie samochodów Szczecin to pewność nie zmiennych wydatków za flotę. Dzięki stałej, z góry określonej cenie można bez problemu obliczyć jakie będziemy mieli wydatki na przestrzeni kilku lat. Nie musimy martwić się, że za kilka miesięcy cena ubezpieczenia wzrośnie, ponieważ płacimy stałą ustaloną wcześniej opłatę miesięczną.

Różnorodność floty

Wynajem długoterminowy to także różnorodność floty. Możemy dowolnie wybrać auto, które spełnia nasze oczekiwania. Jeżeli potrzebujemy samochodu do przewozu klientów, polecamy wybrać biznesowe auto na przykład Toyota Avensis. Jeśli zależy nam, aby samochód był kompaktowy i zmieścił się na każde miejsce to wybór Hyundai i30 będzie strzałem w dziesiątkę. Na rodzinne wypady najlepiej sprawdzi się Toyota Auris, która posiada automatyczną skrzynię biegów. Dzięki temu podróż jest lekka i przyjemna, a zmianę biegów samochód zrobi za nas sam. Te auta znajdziesz w ofercie wypożyczalnia samochodów Szczecin.

Najlepsze wyposażenia

Samochody z wypożyczalni Szczecin są wyposażone w pakiety i wiele opcji dodatkowych w wyposażeniu. Większość klientów pyta o dodatkowe ABS, o asystenta parkowania czy inne udogodnienia, jak ESP, AFL, ASR, TSR. Coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na cięcie kosztów oraz możliwość odliczenia opłat za samochód w koszty uzyskania przychodu.

Zarządzanie i serwisowanie

Przy wynajmie długoterminowym w ogóle nie obchodzą Cię daty przeglądów czy wymiana opon. Dlatego kiedy oddajesz obsługę floty w ręce wypożyczalni Szczecin możesz poczuć prawdziwą ulgę w kwestii obsługi samochodów. Co miesiąc nasi klienci dostają fakturę za wypożyczany samochód – to oznacza, że nie muszą osobno liczyć ubezpieczenia za auto lub usług jego serwisowania. Wystarczy opłacić miesięczną fakturę, a zobaczysz, jakie to proste mieć w posiadaniu wyspecjalizowaną fotę.

W razie kolizji – samochód w cenie

Wynajem długoterminowy obejmuje ubezpieczenie samochodu, aby w razie kolizji lub awarii klient dostał w zamian auto zastępcze.