Wynajem samochodu w Szczecinie od modeli kompaktowych po luksusowe

Data dodania: 06.10.2019


Wiele osób decyduje się na wynajem samochodu w Szczecinie. Klienci szukają tak naprawdę wszystkich modeli aut. Kompaktowe samochody idealnie sprawdzą się w miejskiej dżungli, a te luksusowe spełnią reprezentatywną rolę. Jaki samochód wynająć? Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu? Tego dowiecie się w poniższym artykule, który jest napisany na podstawie oferty Wypożyczalnia Szczecin – to jedna z najpopularniejszych wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

Samochody kompaktowe na wynajem 

Samochody kompaktowe idealnie sprawdzają się w mieście. Przede wszystkim z łatwością znajdziemy miejsce parkingowe. Auto kompaktowe jest również o wiele bardziej ekonomiczne niż tradycyjne, kombi, van czy dostawczak. Samochody kompaktowe, jakie można wypożyczyć w wypożyczalni w Szczecinie to Hyundai i30 i Toyota Auris Automat. Samochód na wynajem z automatyczną skrzynią biegów to dodatkowe ułatwienie i komfort jazdy, szczególnie w mieście. Prowadzenie samochodu z automatyczną skrzynią biegów to sama przyjemność, operujemy wtedy tylko pedałem gazu i hamulca. Dlatego kiedy potrzebujemy auta średniej klasy, które będzie nie tylko ekonomiczne, ale i wygodne i komfortowe. Najlepszym wyborem będzie właśnie Toyota Auris Automat. Jeśli kierowca preferuje użytkowanie manualnej skrzyni biegów, może zdecydować się na wybór Hyundai i30, który znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. Samochód Hyundai i30 wydaje się mały na zewnątrz, jednak jego miejsce w środku jest wykorzystane w stu procentach. Przestronne wnętrze Hyundai i30 znakomicie nadaje się na rodzinne wycieczki i do codziennego użytku przez więcej osób. Samochód Hyundai i30 wypożyczymy już od 125 zł. Natomiast Toyota Auris Automat to koszt od 153 złotych za dobę użytkowania samochodu.

Piły formatowe – sprzedaż od producenta.

Kiedy przyda się wynajem samochodu premium

Samochód premium przyda się osobom, które chcą w reprezentować swoją firmę na spotkaniu lub dojeżdżać nim do pracy. Toyota Avensis to samochód klasy premium, który jest połączeniem designerskiego wyposażenia z wysokimi osiągami. Toyota Avensis z wypożyczalni w Szczecinie idealnie sprawdzi się na trasie. W wyposażeniu posiada tempomat, czujniki parkowania, klimatyzację i wiele innych udogodnień, które poprawiają komfort jazdy. Wypożyczenie samochodu premium takiego jak Toyota Avensis to koszt od 186 zł. 

Cennik – wypożyczalnia samochodów w Szczecinie.