Wynajem samochodu w Szczecinie od modeli kompaktowych po luksusowe

Data dodania: 06.10.2019


Wiele osób decyduje się na wynajem samochodu w Szczecinie. Klienci szukają tak naprawdę wszystkich modeli aut. Kompaktowe samochody idealnie sprawdzą się w miejskiej dżungli, a te luksusowe spełnią reprezentatywną rolę. Jaki samochód wynająć? Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu? Tego dowiecie się w poniższym artykule, który jest napisany na podstawie oferty Wypożyczalnia Szczecin – to jedna z najpopularniejszych wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

Samochody kompaktowe na wynajem 

Samochody kompaktowe idealnie sprawdzają się w mieście. Przede wszystkim z łatwością znajdziemy miejsce parkingowe. Auto kompaktowe jest również o wiele bardziej ekonomiczne niż tradycyjne, kombi, van czy dostawczak. Samochody kompaktowe, jakie można wypożyczyć w wypożyczalni w Szczecinie to Hyundai i30 i Toyota Auris Automat. Samochód na wynajem z automatyczną skrzynią biegów to dodatkowe ułatwienie i komfort jazdy, szczególnie w mieście. Prowadzenie samochodu z automatyczną skrzynią biegów to sama przyjemność, operujemy wtedy tylko pedałem gazu i hamulca. Dlatego kiedy potrzebujemy auta średniej klasy, które będzie nie tylko ekonomiczne, ale i wygodne i komfortowe. Najlepszym wyborem będzie właśnie Toyota Auris Automat. Jeśli kierowca preferuje użytkowanie manualnej skrzyni biegów, może zdecydować się na wybór Hyundai i30, który znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. Samochód Hyundai i30 wydaje się mały na zewnątrz, jednak jego miejsce w środku jest wykorzystane w stu procentach. Przestronne wnętrze Hyundai i30 znakomicie nadaje się na rodzinne wycieczki i do codziennego użytku przez więcej osób. Samochód Hyundai i30 wypożyczymy już od 125 zł. Natomiast Toyota Auris Automat to koszt od 153 złotych za dobę użytkowania samochodu.

Kiedy przyda się wynajem samochodu premium

Samochód premium przyda się osobom, które chcą w reprezentować swoją firmę na spotkaniu lub dojeżdżać nim do pracy. Toyota Avensis to samochód klasy premium, który jest połączeniem designerskiego wyposażenia z wysokimi osiągami. Toyota Avensis z wypożyczalni w Szczecinie idealnie sprawdzi się na trasie. W wyposażeniu posiada tempomat, czujniki parkowania, klimatyzację i wiele innych udogodnień, które poprawiają komfort jazdy. Wypożyczenie samochodu premium takiego jak Toyota Avensis to koszt od 186 zł. 

Cennik – wypożyczalnia samochodów w Szczecinie.